Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022612/0011

Ernst Dorn

(Deutschland 1889-1927) Das Bächlein, rückseitig signiert und bezeichnet Ernst Dorn München, Öl auf Leinwand,60 x 50 cm, gerahmt,

01.02.2021 - 10:31

Vyvolávací cena:

Ernst Dorn

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online