Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022684/0029

Jugendstil Tintenfass

, Entwurf u. Ausführung Firma "Rozet & Fischmeister" um 1900/10, Silber 900, quadratische Grundform mit Hammerschlagdekor, loser Einsatz, ca.5 x 4,5 x 4,5 cm, Dianakpfpunze u. Firmensignet, Alters u. Gebrauchsspuren, bestoßen

01.02.2021 - 11:02

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Jugendstil Tintenfass

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 11:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online