Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022721/0001

Dekorativer Pferdekopf

Anfang 20. Jh., Eisenholguss mit bronzierter Oberfläche, Höhe ca. 58 cm, Tiefe ca. 46 cm, Altersspuren

01.02.2021 - 10:16

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Dekorativer Pferdekopf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online