Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049391/0008

Chopard Garnitur Happy Diamonds

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, best. aus: Ring, RW 46, Referenznr.82/4854, 2 Ohrstecker, Referenznr. 83/4854, 9,3 g, Originaletuiøg9

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 11.02.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online