Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025573/0012

Wiener Spargelzange (Klinkosch), Breischieber, Sieblöffel, englisches Tellerchen

Silber, Zange von JCK Klinkosch, Gewicht ca. 370 g, Meisterzeichen und Amtspunzen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.02.2021 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Starožitnosti a nábytek
Datum: 02.02.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online