Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108600/0001

Frantisek Bibus - Tablett,

Silber, rechteckig, abgeschrägte Ecken, 48,5 x 18 cm, Gewicht 591 g, Meisterzeichen FB = Frantisek Bibus, tschechoslowakisches Beschauzeichen 1922-1929, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Frantisek Bibus - Tablett,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 11.02.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online