Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-090117/0014

2 türkische Speiseglocken,

Silber, rund, Ornamentband, Früchteabschluss, graviertes Monogramm, Dm. 19,8 cm, Gewicht 763 g, osmanische Beschauzeichen, 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

2 türkische Speiseglocken,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 11.02.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online