Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108563/0024

Wiener Tabatiere,

Silber, Innenvergoldung, rechteckig, floral graviert, guillochiert,8,5 x 3,5 cm, Gewicht 96 g, Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 18(?), um 1850,(Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Tabatiere,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 11.02.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online