Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108672/0009

Kleine Tasche,

Silberbügel, Maschengeflecht, Kette, plastisch floraler Dekor, anhängende kleine Kugeln, ca. 12 x 12 cm, Gewicht 139 g, Einfuhrpunze 1902-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kleine Tasche,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 11.02.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online