Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108682/0005

Große Schale mit Silbermontierung,

rund, farbloses geschliffenes Glas, Dm. 23 cm, Meisterzeichen, Wiener (?) Dianakopfpunze 1872-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 11.02.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online