Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 327

Alexander Pock

(Znaim 1871-1950 Wien), monochrome Mischtechnik, 20 x 28 cm (Passpartoutausschnitt), signiert 'Alexander Pock', o. Dat., 'k. u. k. Ulanenoffizier (Adjutant) im Gespräch mit einem Oberleutnant der Infanterie und einer eleganten Dame', neuzeitlich gerahmt (32 x 40 cm Außenmaß), unter Glas und Passepartout, sehr schöner Zustand, Zustand I, (Ka)

+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

17.02.2021 - 15:54

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:

Alexander Pock

+43-1-515 60-520, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitné zbraně
Datum: 17.02.2021 - 15:54
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.02. - 17.02.2021