Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023712/0011

Peter Robert Keil *

(geb. 1942 Züllerau/Pommern) Kopf, handsigniert Keil, Acryl auf Faserplatte, 70 x 50 cm, ungerahmt, kleine Farbabsplitterung

Expert: Friedrich Reinbacher

22.02.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.02.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online