Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023676/0028

Friedrich Ehrbar

(Köflach 1923-2018) Stehender Rückenakt, unsigniert, Öl/Acryl auf Leinwand, 85 x 85 cm, gerahmt, Altersspuren, teilweise abgeblättert, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

22.02.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Friedrich Ehrbar

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online