Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120203/0000

Margarete SedlaczekBeischläger

(1887-1982) Stillleben mit Karamanie und Amaryllis, monogrammiert, Öl auf Leinwand, Arbeit um 1920, 61 x 46 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt, abgeblättert

Expert: Friedrich Reinbacher

22.02.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.02.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online