Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039124/0009

Cenci Teibler *

(um 1900) Stillleben mit Bastflasche, Rotweinglas und Früchten, signiert und datiert unten rechts: Cenci Teibler 1913, Öl auf Leinwand, ca. 74 x 100 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

04.02.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

Cenci Teibler *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.02.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online