Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038765/0030

Godenschale, Franz Kieslinger, Bad Ischl, Kaltenbach 1947-73

Fayence, im Spiegel farbig gemalte und bezeichnete Darstellung des Hl. Clemens, Cherubim-Handhaben, Bodenmarke Krug mit K, Durchmesser ca. 14/20,5 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

04.02.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.02.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online