Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0068

Carl Lafite

(Wien 1830-1900) Holzhütte am Teichrand, signiert und datiert Wadein, C. Lafite 1851, Aquarell auf Papier, 18 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Provenienz: Privatsammlung Österreich; Dorotheum Wien 13. April 2005, Los 226; Privatsammlung Österreich.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.02.2021 - 10:33

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Carl Lafite

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online