Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067318/0005

Künstler 19. Jhdt.

Stillleben mit Blumen, Obst und figuralen Bierkrug, Öl auf Leinwand, 100 x 73 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.02.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online