Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061180/0115

Nach Marcantonio Raimondi

(Argini um 1480-1527 Bologna) Der Triumph der Galatea, nach Raphael, Kupferstich auf Bütten, verlegt von Carlo Losi, Rom 1773, 40,5 x 28,4 cm, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Provenienz: Privatsammlung, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

02.02.2021 - 10:48

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Nach Marcantonio Raimondi

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:48
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online