Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072571/0003

Franz Russ der Ältere

(Wien 1817-1892) Knabenportrait, signiert und datiert F. Russ 1869, Öl auf Karton, 38 x 31 cm, beschädigt, gerahmt, oval, Rahmen beschädigt, (Rei)

Prov.: aus freiherrlichem Besitz.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.02.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:

Franz Russ der Ältere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online