Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072792/0006

Künstler um 1900

Venedig, unleserlich signiert T. Roass..., Öl auf Malkarton, 37 x 45 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.02.2021 - 10:07

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.02.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online