Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073309/0002

Künstler 20. Jahrhundert

Das Stift und die Burgruine Dürnstein an der Donau, Aquarell auf Naturpapier, 46,5x 23,5 cm, ohne Rahmen, beschädigt(Risse), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.02.2021 - 10:35

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online