Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072476/0021

Österreich, um 1900

Das Hotel - Restaurant am Kahlenberg, Aquarell auf Papier, 13 x 36 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

02.02.2021 - 10:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Österreich, um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.02.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online