Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107641/0007

Hochrechteckiger Spiegel,

19. Jh., Holzrahmen vergoldet, teils blau gefasst, 32,5 x 72 cm, altes Spiegelglas teils blind, an der Oberkante eine Leiste beschädigt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

03.02.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Hochrechteckiger Spiegel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.02.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online