Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067947/0002

L. Schultze, 19. Jahrhundert

Die Überfuhr, signiert L. Schultze, Öl auf Leinwand, 28 x 36 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.02.2021 - 15:03

Cena:
EUR 620,-

L. Schultze, 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.02.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum