Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071451/0001

Franz Xaver Pieler *

(Wien 1876-1952 Klosterneuburg)
Blumenstück mit Kirschen und Schmetterling, signiert, datiert F. Pieler (19)42, Öl auf Holz, 44,5 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.02.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.930,-

Franz Xaver Pieler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.02.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum