Rudolf Alfred Höger
(Trossnitz 1877-1930 Wien)
Holländischer Blumenmarkt, signiert R. A. Höger, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
25.02.2021 - 15:03
- Cena:
EUR 2.760,-
Rudolf Alfred Höger
(Trossnitz 1877-1930 Wien)
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.02.2021 - 15:03 |