Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) "Rettet das Dorfertal", signiert Brauer, Farbradierung 140/400, 39,5 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:25
- Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Brillant/Saphir/KulturperlenCollier
- 1989 Admiral St. Laurent, Weingut Pöckl, Burgenland, Magnum
- Verdienstorden des Mai,
- Bonaventura Schwanthaler (1678 – 1744), Madonna mit Kind, Ried i. I. um 1700,