Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016598/0005

Ludwig Willroider

(Villach 1845-1910 Bernried) "2 Landschaften", bezeichnet LW, Kohle auf bräunlichem Papier, Ausschnitt je 10,5 x 14,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Lichtmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.02.2021 - 12:22

Vyvolávací cena:

Ludwig Willroider

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.02.2021 - 12:22
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online