Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036939/0006

Annette Bastian (Dittrich) *

(München 1944 geb.) Surreale Landschaft, signiert und datiert unten links: Bastian (19)81, Öl auf Leinwand, ca. 24,5 x 30 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.02.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Annette Bastian (Dittrich) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 11.02.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online