Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022219/0051

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

Beim Heurigen, unleserlich signiert Malcak (?), Mischtechnik auf Papier, 36 x 53 cm, Passep., verglast, gerahmt,

15.02.2021 - 10:40

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online