Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023703/0029

Kaschmir-Teppich

155 x 93 cm, Mittelmedaillon mit Angehängen auf hellbeigem floral gemusterten Grund, drei durchgehende Bordüren mit Blumenranken geziert, Kunstseideknüpfung, Ursprungsland Indien 20. Jhdt., Altersspuren, verfärbt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Kaschmir-Teppich

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online