Čís. položky 191-023753/0001

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Klenoty, umění a starožitnosti

Portrait eines bärtigen Mannes handsigniert, datiert Storch XI. 1910, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 41,5 x 29,5 cm, verglast gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.03.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online