Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023771/0002

Walder Papst

(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz)"Aus der Untersteiermark", handsigniert W. Papst, Öl auf Faserplatte, 42,5 x 52 cm, ungerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Walder Papst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 08.03.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online