Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023784/0008

Fritz Hoffmann

(Deutsch 1. Hälfte 20. Jhdt.) Liegender Akt, handsigniert Hoffmann, Öl auf Leinwand, 45,5 x 61 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Fritz Hoffmann

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online