Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023719/0010

Otto Hesse

(deutscher Landschaftsmaler 20. Jhdt.) Bäuerliches Anwesen auf Hügel, handsigniert O. Hesse, Öl auf Karton, Bildausschnitt 31 x 23 cm, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Otto Hesse

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 08.03.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online