Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023802/0003

Herbert Flois

(geb. 1957 in Grafendorf, Studium an der Akademie der Bildenden Künste unter Gironcoli und Pillhofer) Ohne Titel, 2 aquarellierte Zeichnungen auf Papier, Blattgröße je 22,5 x 18 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Herbert Flois

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online