Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023772/0007

Rudolf Buchner

(1894-1962, Mitglied der Sezession Wien) rückseitig betitelt "Herbst an der Schwarza bei Brünn" handsigniert, datiert Buchner 1940, Mischtechnik, Bildausschnitt 43 x 52 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Rudolf Buchner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online