Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023598/0005

Anonymer Künstler Anfang 19. Jahrhundert

"Madonna Immaculata", unsigniert, Öl auf Karton, beschriftet, Bildausschnitt 34,5 x 20,5 cm, schwarz gebeizter Holzrahmen, starke Altersspuren, verschmutzt, oberer Bildrand eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.03.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.03.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online