Čís. položky 145-049283/0001

Brillantgarnitur mit Rohdiamanten

Brillantgarnitur mit Rohdiamanten - Exkluzivní šperky

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,85 ct, best. aus: Ring, RW 56, 2 Ohrclips, Stifte, Brosche, Collier, Länge ca. 40 cm, Steckschließe, Sicherheitsverschluss, 52,2 gøg50

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

11.03.2021 - 15:37

Dosažená cena: **
EUR 4.608,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2021 - 15:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.02. – 10.03.2021

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.