Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038879/0001

Bruno Lenz *

(Bollenbach/Haslach im Kinzingtal 1911-2006) Bildnis des Musikers und Komponisten Peter Jona Korn (1922-1998), signiert und datiert oben rechts: B. Lenz 1977, Öl auf Leinwand, kleine Leinwanddellen, ca. 100 x 85 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

18.02.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Bruno Lenz *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.02.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online