Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039126/0003

Günter Marchel *

(Unterpremstätten/Stm. 1963 geb., Schüler von Markus Prachensky) Ohne Titel, mit Bleistift signiert und datiert unten rechts: Marchel (19)91, Acryl auf Molino, ca. 85 x 110 cm, ungerahmt, Ränder etwas verschmutzt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

18.02.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Günter Marchel *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 18.02.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online