Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011880/0016

Brillantring

Gold 333 zwei Altschliffbrillanten zus. ca.0,30 ct RW55 ein Imitationsstein Ringweitenänderung Tragespuren 1,7 g

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

25.02.2021 - 10:26

Vyvolávací cena:

Brillantring

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 25.02.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.02. - 25.02.2021