Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107629/0041

Becher mit dem "Fischmarkt von Prag",

20. Jh., farbloses Glas, goldene Malerei, geschliffener Dekor, Höhe 12 cm, berieben, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.02.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 24.02.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online