Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087082/0001

Luohan über das Meer gehend,

China, 19. Jh., Speckstein, plastisch geschnitzt, Höhe 26 cm, bestoßen, der Sockel wohl später ergänzt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

24.02.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Luohan über das Meer gehend,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 24.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online