Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-449863/0008

Brillant Turmalinring

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 59, 17,3 g, Tragespurenøg17

04.03.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillant Turmalinring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.03.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.02. – 03.03.2021