Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025635/0023

Isabella von Mikulicz-Breyer *

(Prag 1887-1973 Wien) Blumenbuket aus Tulpen und Flieder, signiert: I. Mikulicz, rückseitig signiert und datiert: Isabella v. Mikulicz/Wien/1962, Öl auf Leinwand, ca. 65 x 80,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

02.03.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 02.03.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online