Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025659/0044

Josef Prem *

(Fohnsdorf/Stmk. 1923-2000 Salzburg) Gämsen in Hochgebirge, singiert: Prem, datiert: (19)87, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 73 x 55 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Prem *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online