Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025608/0021

Cenek Chodera *

(Tonsen 1881-1955 Prag) Bauernhof mit Federvieh, signiert: Chodera, datiert: (19)31, Öl auf Karton, Passepartout-Ausschnitt ca. 19,5 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

Cenek Chodera *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online