Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025635/0025

Franz Hrastnik *

(Wien 1909-1978) Prager Kleinseite, signiert: Hrastnik, datiert: (19)64, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 60 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Franz Hrastnik *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online